Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

rblue, 9 saat önce yazdı:

Win 7 Pro formattan sonra Windows Başlatılıyor ekranında mavi ekran veriyor off ne yapacağım şimdi. Elimde yedek USB'de yok. 

eXtrmE_sPoRtS, 17.01.2019 - 11:56 yazdı:

8.1 embeded yapılacak.

Yeterli

1705126596_Adsz.thumb.jpg.0dab03b0cf9d660bc0cb16c86dcff4e3.jpg

Bu ayarların biri işe yarar.

Bilgilendirme için teşekkürler.

KHEDIRA, 17.01.2019 - 19:22 yazdı:

hocam msconfigde söylediğiniz ayarları uygulayıp sistemi yeniden başlattım ve sonuç bu. pc açılmıyor. format atarım tekrar sorun değil ama masaüstünde çok önemli pdf dosyalarım var onları kurtarmam gerek.

Please login or register to see this link.

@eXtrmE_sPoRtS

KHEDIRA, 17.01.2019 - 21:03 yazdı:

dart ile hallettim. şuan tek sorun sistemin çok geç açılması. windows 8.1 çok hızlı açılıyordu ama bu niye böyle geç açılıyor anlamadım. pc açıldıktan sonra sistem gayet seri çalışıyor. 

Edited by eXtrmE_sPoRtS

@eXtrmE_sPoRtS hocam senin windows 7 çalışmanı kurduktan sonra yeniden başlatınca Windows Başlatılıyor ekranı gelince yeniden başlıyor bu sorun sence neden olmuş olabilir çözümü var mı varsa çözümü nasıldır hatta windows başlatılıyor ekranı gelmeden önce windowsu normal olarak başlat seçeneği geliyor

Edited by akillialtay1995

akillialtay1995, Şimdi yazdı:

@eXtrmE_sPoRtS hocam senin windows 7 çalışmanı kurduktan sonra yeniden başlatınca Windows Başlatılıyor ekranı gelince yeniden başlıyor bu sorun sence neden olmuş olabilir çözümü var mı varsa çözümü nasıldır

Açıkçası kaç kere denedim gerçekte/sanalda böyle bir sorunla karşılaşmadım.

eXtrmE_sPoRtS, 1 dakika önce yazdı:

Açıkçası kaç kere denedim gerçekte/sanalda böyle bir sorunla karşılaşmadım.

o zaman hiç çözümü yoktur 

o zaman hiç çözümü yoktur 

Bu konudaki sistemi indirin ve boot.wim dosyasını benim iso dosyasındaki boot.wim dosyasıyla ultra iso programı ile değiştirin ve kayıt ettiğiniz iso'yu rufus ile usb'ye yazdırın. Ve tekrar deneyin. DaRT neden olmuş olabilir.

eXtrmE_sPoRtS, 3 dakika önce yazdı:

Bu konudaki sistemi indirin ve boot.wim dosyasını benim iso dosyasındaki boot.wim dosyasıyla ultra iso programı ile değiştirin ve kayıt ettiğiniz iso'yu rufus ile usb'ye yazdırın. Ve tekrar deneyin. DaRT neden olmuş olabilir.

tamam bi deneyeyim

tamam bi deneyeyim

Olursa söyle oradaki boot'wimi benim sisteme entegre edip öyle tekardan paylaşıyım.

windows 8.1 gelsin de windows 10 sevdamız sonlansın. yıllarca kullanırım 8.1 i. daha da kolay kolay bulaşmam windows 10 a. 

eXtrmE_sPoRtS, 6 saat önce yazdı:

Windows 8.1'den mi yazıyorsunuz?

evet eray tabiri caizse canavar başlangıcı 3 e ayarlaım 180 günlük mephisto kmssi sabah namazından sonra bitirdim açtım az önce 12 dedim açıldı kaç saniye düşün.embed ındustri 64 bit 8.1 kolay gelsin..

KHEDIRA, 35 dakika önce yazdı:

windows 8.1 gelsin de windows 10 sevdamız sonlansın. yıllarca kullanırım 8.1 i. daha da kolay kolay bulaşmam windows 10 a. 

kmlnrikpc, 3 dakika önce yazdı:

evet eray tabiri caizse canavar başlangıcı 3 e ayarlaım 180 günlük mephisto kmssi sabah namazından sonra bitirdim açtım az önce 12 dedim açıldı kaç saniye düşün.embed ındustri 64 bit 8.1 kolay gelsin..

tamam

kmlnrikpc, 9 dakika önce yazdı:

mesajınızdan hiçbir şey anlamadım. sabah namazı falan ne alaka ? 

KHEDIRA, 13 dakika önce yazdı:

mesajınızdan hiçbir şey anlamadım. sabah namazı falan ne alaka ? 

sabah namazını kaçırıyordum kalktım bu çalışmayı bitirdim çok yoruldu ,öyle arada söyledim neden sordunuz alakayı?????? anlatamamışım bile ne yaptığımı yorgun uykusuz az sitemdi yazdığım kendime başlangıç varya performans ayarlarının altında 0 ve 30 da ağır açılıyordu 3 e ayarladım çok hızlı açılıyor kapanıyor demek istemişim erayın w,ndows 8.1 embed ındustry yapayım dediğine yazdım ya da yazmaya çalıştım namaz bunla alakalı yazmışım işte  sakınca varmı sizce kardeş!!

Edited by kmlnrikpc

@eXtrmE_sPoRtS hocam senin verdiğin linkteki sistemi indirdim şimdi bu sistemde ki sources/boot.wim dosyasını senin sisteminde ki sources/boot.wim dosyası ile ultra iso programı ile nasıl değiştirecem daha önce böyle bi ley yapmadım bana bana bunu nasıl yapılacağını anlatır isen çok sevinirim

akillialtay1995, 20 dakika önce yazdı:

@eXtrmE_sPoRtS hocam senin verdiğin linkteki sistemi indirdim şimdi bu sistemde ki sources/boot.wim dosyasını senin sisteminde ki sources/boot.wim dosyası ile ultra iso programı ile nasıl değiştirecem daha önce böyle bi ley yapmadım bana bana bunu nasıl yapılacağını anlatır isen çok sevinirim

Ultra iso programını kur. Benim windows 7 sistemimin iso dosyasını ultra iso ile birlikte aç. Sources klasöründeki boot.wimi program ile sil. Diğer indirmiş olduğun iso'daki aynı dizindeki (yoldaki-klasördeki) boot.wim dosyasını masaüstüne at ardından açmış olduğun benim sistemdeki sources klasörüne at ve açmış olduğun bana ait iso'yu programı kapatarak gelen soruya kayıt et de.

• Like 1

kmlnrikpc, 44 dakika önce yazdı:

sabah namazını kaçırıyordum kalktım bu çalışmayı bitirdim çok yoruldu ,öyle arada söyledim neden sordunuz alakayı?????? anlatamamışım bile ne yaptığımı yorgun uykusuz az sitemdi yazdığım kendime başlangıç varya performans ayarlarının altında 0 ve 30 da ağır açılıyordu 3 e ayarladım çok hızlı açılıyor kapanıyor demek istemişim erayın w,ndows 8.1 embed ındustry yapayım dediğine yazdım ya da yazmaya çalıştım namaz bunla alakalı yazmışım işte  sakınca varmı sizce kardeş!!

dil bilgisinden bihaber olduğunuz için cümlenizden hiçbir şey anlaşılmıyor. baştan sona devrik cümle. 

KHEDIRA, Şimdi yazdı:

dil bilgisinden bihaber olduğunuz için cümlenizden hiçbir şey anlaşılmıyor. baştan sona devrik cümle. 

Çok terbiyesiz bir insansın,uykulu olduğumu izah ettim 60 yaşındayım şeker hastası olduğumdan zor görüyorum!kibirli ukala birisin inşaAllah başına gelir aceleyle yazdığında dilbilgisi imla görmez gözün!seni kınıyorum başka türlü insanı anlatacağına izah edeceğine ukala terbiyesizce cevap veriyorsun!bu kafayla senden hiçbirşey olmaz,ayrıca ilkokul mezunuyum ne olmuş becerebildiğim kadar yapıyorum takdir senden değil Allahtan gelsin.

kmlnrikpc, Şimdi yazdı:

Çok terbiyesiz bir insansın,uykulu olduğumu izah ettim 60 yaşındayım şeker hastası olduğumdan zor görüyorum!kibirli ukala birisin inşaAllah başına gelir aceleyle yazdığında dilbilgisi imla görmez gözün!seni kınıyorum başka türlü insanı anlatacağına izah edeceğine ukala terbiyesizce cevap veriyorsun!bu kafayla senden hiçbirşey olmaz,ayrıca ilkokul mezunuyum ne olmuş becerebildiğim kadar yapıyorum takdir senden değil Allahtan gelsin.

beddua etmeyelim lütfen 

eXtrmE_sPoRtS, 19 dakika önce yazdı:

Ultra iso programını kur. Benim windows 7 sistemimin iso dosyasını ultra iso ile birlikte aç. Sources klasöründeki boot.wimi program ile sil. Diğer indirmiş olduğun iso'daki aynı dizindeki (yoldaki-klasördeki) boot.wim dosyasını masaüstüne at ardından açmış olduğun benim sistemdeki sources klasörüne at ve açmış olduğun bana ait iso'yu programı kapatarak gelen soruya kayıt et de.

tamam şu an senin dediğini yaptım deneyeyim bakalım olacak mı sonucu buraya yazarım

Alıntı
KHEDIRA, Şimdi yazdı:

beddua etmeyelim lütfen 

KHEDIRA, Şimdi yazdı:

beddua etmeyelim lütfen 

Bedduamı değilmi zamanı gelince seni yaratan sana hatırlatır merak etme en azından en sevdiğine diye beddua etmedim,kibir ego yaradanın en sevmediği bir huydur,yazma bana daha muhatabım değilsin ve ne yazarsan yaz cevaplamıyorum dediğimi dedim..

kmlnrikpc, 22 dakika önce yazdı:

KHEDIRA, 25 dakika önce yazdı:

beddua etmeyelim lütfen 

kmlnrikpc, 29 dakika önce yazdı:

KHEDIRA, 34 dakika önce yazdı:

Gereksiz yere böyle diyaloglara girince ne oluyor yâni? Sinirlenince iyi mi oluyor? GEREKSİZ

• Thanks 1

önelikle emeğe saygı gösteriyorum 

sistemi kurdum en üstteki pro  venom 64 bit olanı cihazımda sanal makine olmamasına rağmen bi hata aldım

yaşadığım sorun online oyunları yüklediğimde çalıştıramıyorum karşılaştığım problem

sorry this application cannot run under a virtual machine

her yolu denedim yüklü gelen virutal clone  ve wvare toolu silmeme rağmen bu problemi çözemedim acağip derecede moral bozucu