Jump to content
TNC-TR
mephistooo2

Windows 10 Version 1809 RS5 RTM 64 Bit Tüm Sürümler

Recommended Posts

senolsenol1, 13 dakika önce yazdı:

yine donmaya basladi bilgisayar linux mint kullaniyorum bi haftadir :D

Sisteminizi paylaşır mısınız sakıncası yoksa: 17763.1 ilk çıktığından beri enterprise ve LTSC2019 kullanıyorum hiç sorun yok şu an ilk çıktığında bir kere mavi ekran almıştım ama ram ayarlarından dı büyük ihtimalle

(mevcut sistemimde 4 tane windows 3 tane de linux sürümü var )

valla kardes bilmiyorum linux mintde donmuyor ama windowsda donuyor hersey kitleniyor power duymesi bile calismiyor elektirikten cikarip takiyorum anca duzeliyor cizzzzz diye bi ses cikiyor okadar sistemim h55 xeon x3430 8 gb 2 aded 4 gb ram eski windowsda takir tukur calisiyordu

kardeş ellerine sağlık, indirdim windows u ama bunu usb ye atıp arkadaşın pc ye kuracagım. daha önce bir kez kurulum diski hazırlamıstım  ama birkaç yıl önceydi şu an nasıl yapılacağını unuttum.

var mı yardımcı olabilecek kimse?

salvetore, 05.11.2018 - 18:36 yazdı:

Arkadaşlar merhaba,ağ'da diğer bilgisayarları görememe sorunu konusunda bilgisi olan varsa yardımlarını rica ediyorum

image.thumb.png.69b2ed141854ed8575d8401ca6810a28.png

Yukarıda kırmızı içine aldığım Windows özelliğini aktif ederseniz çalışır.  Wannacry virüsü bu protokolle yayıldığından Windows bu özelliği kapalı olarak sunuyor 

Ellerine sağlık, şu anda arkadaşın bilgisayar ında, kendi PC de , hanımın laptop da kullanıyorum, bir sıkıntı ile karşılaşmadım, zaten çok da özelleştirilmiş bir durum değil galiba. 

Venom edition kurdum bundan önce  o daha hızlı bir çok özelleştirme var ama sorunlar da çok, bence bu şekilde bir Windows kurup kafamızda göre ozellestirince daha az sorunla karşılaşılıyor

ben kurdum,şu anda bu sistemin pro sürümünden yazıyorum. pro sürümünün dijital lisansım olduğu için kendiliğinden sorunsuz bir şekilde ektilnleşti. Sorunsuz stabil ve çok hızlı çalışıyor. Paylaşımın için teşekkür ederim. emeğine sağlık,

Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba  Sayın  Please login or register to see this link. ,   Öncelikle emeğinize sağlık  çok teşekkür ediyorum benim sorunum yeni aldığım dizüstü  bilgisayara sizin  windows 10 pro 'yu kurmak istediğimde  

(Windows bu diske yüklenemez seçilen diskte MBR  bölüm tablosu var EFI sistemlerde Windows yanlızca  GPT disklere yüklenebilir hatası) alıyorum farklı bir windows 10  pro kurabiliyorum ama sizin hazırladığınız windowsu nasıl kurabilirim şimdiden teşekkür ederim  iyi çalışmalar dilerim

• Please login or register to see this link.

Maalesef, istediğiniz dosya mevcut değil.

Doğru URL'ye sahip olduğunuzdan ve dosyanın mevcut olduğundan emin olun.

Link çalışmıyor yenileme yaparmısın 

arkadaşlar ellenmemiş isosu modifiye edilmemiş saçma sapan özellikler eklenmemiş veya çıkartılmamış  en temizden iso dosyası bu konudaki midir?