Jump to content
TNC-TR
efsane_6868

Oyun önerisi (kaliteli)

Recommended Posts

SelamınAleyküm hayırlı günler arkadaşlar ben şuan Mekke i Mükerreme de çalışıyorum burada bazı sıkıntılardan dolayı yaklaşık 1 aya yakın çalışmıyoruz kapm da yatıyoruz bende Lenova Y510P  marka leptop var Allah ha çok şükür çok memnunum leptopdan GTA 5 e banamın demiyor 

PC de  

battlefield 4 

Please login or register to see this link.

gibi birakaç oyun var geçenlerde DOOM u indirdim 31 GB ama hiç hoşuma gitmedi boyutuna göre grafikler oldukça kötü geldi bana   korku ve strateji tarzında kaliteli  oyun önerebilirmisiniz sizin beyendiğiniz şu hakikaten 10 numara tavsiye ederim dediğiniz boyut önemli değil internetten indiririm

"Ori and the blind forest definitive edition" . Aksiyon oyunu sayılmaz, hatta çocuk oyunu bile denebilir ama görsellik, müzikler, hikaye gerçekten etkileyici. Oyun oynayan biri değilim ve ilk defa bir oyunu sonuna kadar oynadım, hatta birkez daha oynamayı düşünüyorum. Nette full olanı ara bulursun, zira oyun microsoft yapımı ve ücretli. 

• Like 2

Tam bir aksiyon oyunu sayılmasa da Tomb Raider ve Rise of Tomb Raider ı önerebilirim.Metro 2033 ve Metro Last Light oyunlarını da kesinlikle oynamalısınız.

On 18.07.2017 at 20:56, red_d yazdı:

"Ori and the blind forest definitive edition" . Aksiyon oyunu sayılmaz, hatta çocuk oyunu bile denebilir ama görsellik, müzikler, hikaye gerçekten etkileyici. Oyun oynayan biri değilim ve ilk defa bir oyunu sonuna kadar oynadım, hatta birkez daha oynamayı düşünüyorum. Nette full olanı ara bulursun, zira oyun microsoft yapımı ve ücretli. 

Öneri için tşk ler indirdim oynuyorum güzel bir oyun gamepad ile de oynanabiliyor.Bilgi paylaştıkça güzeldir eywallah bu güzel oyun önerisi için :)

• Like 2