Jump to content
TNC-TR
blackman12

Katılımsız Hazırlama Aracı 1.4

Recommended Posts

ben şu programı katılımsız hazırlayamadım. key girdiremedim kullanan varsa bi deneyebilirmi

Please login or register to see this link.

mucitbey sorunun geçici dosyalarla ilgili olabilir diye düşünmeye başladım. ama sen yapmaya çalıştığın dosyayı bi buraya upload et bakalım.Pazartesinden itibaren burdayım inşallah.

mucitbey sorunun geçici dosyalarla ilgili olabilir diye düşünmeye başladım. ama sen yapmaya çalıştığın dosyayı bi buraya upload et bakalım.Pazartesinden itibaren burdayım inşallah.

Program ve crack

http://www.4shared.com/file/3m6eTbnw/IconSearcherv370.html 

banada öyle geldi ama birde siz bakın. Teşekkürler...

indiren varmı ya birisi upload etsin

4Shared: çalışıyor indiriyorum ben şuan ;

meraklıyımdır böyle şeylere şu sürekli kurulum yapmam gereken bazı şeylerim var bi deneyim bakalım işime yararsa çok güzel olur ama önce benim bunu keşfetmem lazım tabi

<Kurulum dosyalarının bulunduğu klasörü seçin> kısmını videolu anlatımda anlamadın anlatabilirmisiniz.İlk önce katılımız yapacağımız programı yükleyip sonra buradan programın yüklü oldğu klsörümü seçeceğiz.

Hayır.Programın setupının bulunduğu klasörü seçeceksiniz.

Edited by talha_252

Yapacağın katılımsız için bir yeni klasör oluşturucaksın ve kullanacağın dosyaları bu klasöre atıcaksın. Kurulum dosyası, crack dosyası vs. Sonra <Kurulum dosyalarının bulunduğu klasörü seçin> bölümünden o klasörü seçiceksin.

dracula 2010 nu katılımsız yapmak istedim komut da parametresi gözükmedi kendimiz nasıl buluruz parametreyi.(Hani S yazıyoya o gözükmedi)

demekki ussf le bulunacak bir parametresi yok. özel parametreler arayın. olmadı autoit ile bir script yazın ve scripti UPP'den çalıştırın.

Sadece serial ekleyemezsiniz.Sonuçta programdan programa değişebilir bu.Ne bilim serialin regi varsa veya sen onu autoit koduyla bir exe yaptıysan onu çalıştırabilirsin.Ama sadece serial girdiremezsin.

Başka emrin? Sana yardımcı olmaya çalışıyorum zaten sen böyle karşılık verirsen kimse yardım etmez sana.

Burada katılımsız kurulum örnekleri

Burda serial girdirmek anlatılmış.

Ayrıca bi sorunun olursa autoit bölümünde konu açarsın zaten..

O ikinci mesajını görmemiş kabul edip bu mesajı yazıyorum. Serial eklemek diye birşey yok arkadaşım normal katılımsız kurulum hazırlarken seriali nasıl ekliyorsan o şekilde ekleyebilirsin.bunun dışında bazı programlar için serial veya crackin nasıl ekleneceğine dair ipuçları var programda onları okuyabilirsin.Olmadı özel mesajla program adını vererek yardımcı olup olmayacağımı sorabilirsin.

Oluştururken;

Error: EndUpdateResource: Returncode = 0 - LastError:110:Sistem, belirtilen aygıtı veya dosyayı açamadı.

Hatası Alıyorum :S

GÜZEL DE BANA ADDON YAPACAK PROGRAMDA LAZIM

DİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.