Jump to content
TNC-TR
blackman12

Katılımsız Hazırlama Aracı 1.4

Recommended Posts

Arkadaşlar bende uğraştım katılımsız kurulum yapmakla ama programları falan herşeyi attım bir seferde kurulum yapıyor. Bende yükleyeceğim programları elle seçip kurmak istiyorum, ama olmuyor. Yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar bende uğraştım katılımsız kurulum yapmakla ama programları falan herşeyi attım bir seferde kurulum yapıyor. Bende yükleyeceğim programları elle seçip kurmak istiyorum, ama olmuyor. Yardımcı olur musunuz?

Please login or register to see this link.

Hazırlamış olduğunuz katılımsız kurulum 1.4 programı windows 10 da çalışmıyor sanırım. dosya kayıt yeri aktif olmuyor. nasıl düzeltebilirim. teşekkürler.

9DyLAr.png

Harika olmuş hocam V.1.5 ne zaman gelecek 

tek bir sorum olacaktı masaüstüne kısayol nasıl atıyor. bir tek programda onu yapamadım.

Edited by chattt

Windows 10 bir bilgisayarda denemem için biraz süreye ihtiyacım var. Deneyip size geri dönüş yapacağım.

v1.5 maalesef yapılmayacak aslında çok güzel fikirlerim vardı ama artık zaman ayıramıyorum eskisi kadar.

• Like 1

blackman12, 20.01.2018 - 15:24 yazdı:

Windows 10 bir bilgisayarda denemem için biraz süreye ihtiyacım var. Deneyip size geri dönüş yapacağım.

v1.5 maalesef yapılmayacak aslında çok güzel fikirlerim vardı ama artık zaman ayıramıyorum eskisi kadar.

bir fırsat olursa süper olurdu hocam bir hareket gelir formada :) biz yinede beklemedeyiz ...

Edited by 34ero