Jump to content
TNC-TR
blackman12

Katılımsız Hazırlama Aracı 1.4

Recommended Posts

girmio bende bi upload edebilirmisin

3 link vermiş nasıl inmiyor.yanlış anlamasın blackman hotfile yi ekliyorum arkadaş için

Please login or register to see this link.
Edited by turk_eros

Arkadaşlar teşekkür mesajı hala yasak! Ayrıca tüm linkler çalışıyor arkadaşım senin bilgisayarda bi' sorun olmasın?

Soru, sorun ve geliştirme fikirlerini bu başlıktan istediğin gibi sorabilirsinz Kemal.

selam blackman kardeş sana bişi sorcam. Bu programı tamamiyen sen mi yazdın kodladın onu merak ettim de

Program tamamen özgün bir çalışma olup tüm kodları blackman12 tarafından yazılmıştır.

eline sağlık blackman. sfx maker'ı dama attın. bende senin bu çalışmanın 1.3'ünü bekliyordum nasıl olacak diye. süper yapmışsın. onun için sfx maker v4.0 final sürüm oldu diyorum. ben sfx maker çalışmalarını kapattım.

W7SE v1.1'de görsellik açısından yardımını bekliyorum....

Görselliği yanlış kişiden bekliyorsun bunun tasarımınıda Bilinchard yaptı sağolsun.

tasarımım görselliğinde özellikle butonlardaki görsellikte emeği geçen abimden yardım bekliyorum....

Sence yeri mi burası?

Arkadaşlar lütfen teşekkür mesajı atmayın 25 mesajın yarısından fazlasını gizlemek zorunda kaldım.Unutmayın teşekkür mesajı YASAK

Sayın blackman12 öncelikle yaptığınız programlardan dlayı teşekkür ederim .Ben "RT Seven 7 Lite" deployment"gibi programlarla ile windows 7 katılımsız yapmak istedim.Fakat hiç bir şey internette yazıldığı gibi olmuyor. Çoğu yarım yamalak.Sizin yapmış olduğunuz böyle bir program var mı? nasıl xp hazırlamak için "nlite "programı olduğu gibi windows 7 ler içinde normal bir programın olacağını düşünüyorum. katılımsız windows 7 nasıl hazırlanır ?bu konuda değerli bilgileirniiz paylaşırmısınız

Edited by cano13

Güzel... Kurdum kullandım... Dosyayı exe uzantılı olarak oluşturdum ve çalıştırdım sağlam, fakat addon olarak oluşturamadım.

Oluşturmaya başlıyor işlemi yapıyor, ama dosyayı hedef klasöre atmıyor.

Aklıma ilk etapta şu geldi. Bende 7z yüklü değil. Ondan olabilirmi. Yoksa başka bir eksiğim mi var?...

Hayır zaten 7z yi içinde bulunduruyor program "Addon olarak çıkar" checkboxı seçiliyse, istenen konuma 7z dosyanız oluşturulacaktır.İstenen konum belirtilmemişse c:\ ye bakın

Hayır zaten 7z yi içinde bulunduruyor program "Addon olarak çıkar" checkboxı seçiliyse, istenen konuma 7z dosyanız oluşturulacaktır.İstenen konum belirtilmemişse c:\ ye bakın

Hedef ve kaynak klasörler seçildi...

"Addon olarak çıkar" seçildi...

Hedef klasöre ve c:\ ye çıkmıyo... Defalarca denedim... Bi yerde hata yapıyorum galiba... Bulamadım.