Jump to content
TNC-TR
nous

Office 2003 + Sp3 + Mayıs 2018 Full & Lite

Recommended Posts

Katılımsız olarak yayınlasaydım eklerdim! Ancak addonlarda boyut önemli olduğu için mümkün olduğunca düşük boyut olmasına dikkat ediyorum ki, CD olarak hazırlayanları da düşünüyorum. Zaten yine de eklemek isteyenler için ayrı verdim.

rvm ile eklenebilirmi?

Evet.

Yalnız "Office 2007 Uyumluluk Paketini" eklerken sonuna (eğer RVM Integrator kullanıyorsanız) Addon yazmayı unutmayın!

kardes oncelıkle paylasım ıcın tşkler ''mıcrosoft office word,geçerli kullanıcı için yüklenmemiş.Lütfen uygulamayı yuklemek ıcın kur programını calıstırın'' ıfadesı cıkıyor neden acaba kurarken ınternet baglantısını kesmem mı gerekıyordu yardımcı olursanız sevınırım ...

kardes oncelıkle paylasım ıcın tşkler ''mıcrosoft office word,geçerli kullanıcı için yüklenmemiş.Lütfen uygulamayı yuklemek ıcın kur programını calıstırın'' ıfadesı cıkıyor neden acaba kurarken ınternet baglantısını kesmem mı gerekıyordu yardımcı olursanız sevınırım ...

Merhaba,

"Your Uninstaller" yada benzeri bir program ile Office kaldırın, sonra yeniden kurup bi deneyin..

Kolay gelsin.

Edited by nous

maalesef dostum ya yıne olmadı bende once 2007 vardı onu sıldım cunku pc kursunda 2003 gosterıyorlar sılerken piriform c cleaner ıle sılıyorum olmadı denetım masasından prg ekle- kaldırdan yıne aynı ne yapmam gerek yardımcı olursan sevınırım tşkler...

Siz pc'i Administrator hesabında mı kullanıyorsunuz! Eğer öyle değilse Administrator hesabında oturum açıp kurun.

Teşekkürler.

Sanalda denedim çalışmayı,sadece Office 2007 uyumluluk paketi kuruldu diyecektim ki,

kısa bir araştırmadan sonra ismi lazım değil başka bir sitede kendi yazdığın açıklamayı gördüm ve neden olmadığını anladım.O açıklamayı buraya eklemekte fayda görüyorum.

"net Framework" ekliyorsanız svcpack.ini dosyasnında ilk once office exe'si olsun daha sonra "net" paketi olsun..

Çalışmalarının devamı dileğiyle :)

Edited by morning

Yazıcı desteği var mı? tesadüfen 1 denemem de yazıcı desteğinin olmadığını gördüm! yazdır deyince kaydet seçeneği çıkıyor!

Deneyenler var ise yazdırma seçeneğini kullanabilirmisiniz word de? Sonuçları bekliyorum...

Eline saðlýk @nous . Hemen full pakete dalýyorum :) Genelde hep lite kullanýrdým ama geçen gün iþyerinde GPS cihazýný ActiveSync ile pc ye baðlayacaktýk bir türlü beceremedik. Meðer Outlook yokmuþ bende. 12 senedir ilk defa lazým oldu full paketten þaþmam daha :D Boþ vaktinde ve eðer mümkünse Office 2003 Full Version + 2007 Uyumluluk gibi bir pakette hazýrlayabilirsen sevinirim. Çeþitlilik olsun :)

Yazıcı desteği var mı? tesadüfen 1 denemem de yazıcı desteğinin olmadığını gördüm! yazdır deyince kaydet seçeneği çıkıyor!

Deneyenler var ise yazdırma seçeneğini kullanabilirmisiniz word de? Sonuçları bekliyorum...

Yazıcı olarak XPS Document Writer ayarlı.Bu yüzden.

Onu değiştirmeniz gerekiyor.

İndirdim ve Kurdum çok Beğendim . Ellerin Dert Görmesin .

Klavyene Sağlık. :)

Ellerine sağlık; yeni bir sisteme kurdum,

aşağıdaki güncellemer görünyor. Bunlarında eklendiği güncel bir paket çok makbule geçer.

Microsoft Office 2003 Güncelleme

Microsoft Office Excel 2003 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB982133)
Yükleme boyutu: 4.9 MB , en fazla: 1 dakika 
Microsoft Office Excel 2003'te, kötü amaçla değiştirilmiş bir dosyayı açarken rasgele kod çalıştırmaya olanak verebilecek bir güvenlik açığı bulunmaktadır. Bu güncelleştirme ile bu güvenlik açığı giderilmektedir.  Ayrıntılar... 

Microsoft Office InfoPath 2003 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB980923)
Yükleme boyutu: 2.8 MB , en fazla: 1 dakika 
Microsoft Office InfoPath 2003'de, kötü amaçla değiştirilmiş bir dosyayı açarken rasgele kod çalıştırmaya olanak verebilecek bir güvenlik açığı bulunmaktadır. Bu güncelleştirme ile bu güvenlik açığı giderilmektedir.  Ayrıntılar... 

Microsoft Office Publisher 2003 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB982122)
Yükleme boyutu: 2.8 MB , en fazla: 1 dakika 
Microsoft Office Publisher 2003'de, kötü amaçla değiştirilmiş bir dosya açılırken rasgele kod çalışmasına izin verebilecek bir güvenlik açığı bulunmaktadır. Bu güncelleştirme ile bu güvenlik açığı giderilmektedir.  Ayrıntılar... 

Microsoft Office Word 2003 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB982134)
Yükleme boyutu: 5.6 MB , en fazla: 1 dakika 
Microsoft Office Word 2003'te, kötü amaçla değiştirilmiş bir dosyayı açarken rasgele kod çalıştırmaya olanak verebilecek bir güvenlik açığı bulunmaktadır. Bu güncelleştirme ile bu güvenlik açığı giderilmektedir.  Ayrıntılar... 

Microsoft Office 2003 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB982311)
Yükleme boyutu: 5.6 MB , en fazla: 1 dakika 
Microsoft Office 2003'de uzaktan kod yürütülmesine izin verebilecek bir güvenlik açığı vardır. Bu güncelleştirme ile bu güvenlik açığı giderilmektedir.  Ayrıntılar... 

Outlook Önemsiz E-posta Filtresi 2003 Güncelleştirmesi (KB983503)
Yükleme boyutu: 3.4 MB , en fazla: 1 dakika 
Bu güncelleştirme, Microsoft Office Outlook 2003'teki Önemsiz E-posta Filtresi'nde önemsiz e-posta olarak değerlendirilecek e-posta iletilerini belirlerken daha güncel bir tanım kullanılmasını sağlar.  Ayrıntılar... 

Microsoft Office PowerPoint 2003 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB982157)
Yükleme boyutu: 3.4 MB , en fazla: 1 dakika 
Microsoft Office PowerPoint 2003'te, kötü amaçla değiştirilmiş bir dosya açılırken rastgele kod çalıştırmaya izin verebilecek bir güvenlik açığı bulunmaktadır. Bu güncelleştirme ile bu güvenlik açığı giderilmektedir.  Ayrıntılar... 

Microsoft Office 2003 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB976382)
Yükleme boyutu: 1.6 MB , en fazla: 1 dakika 
Microsoft Office 2003'te, kötü amaçla değiştirilmiş bir dosyayı açarken rasgele kod çalıştırmaya olanak verebilen bir güvenlik açığı bulunmaktadır. Bu güncelleştirme ile bu güvenlik açığı giderilmektedir.  Ayrıntılar... 

Microsoft Office 2007

2007 Microsoft Office Sistemi Güvenlik Güncelleştirmesi (KB982312)
Yükleme boyutu: 7.4 MB , en fazla: 1 dakika 
2007 Microsoft Office Sistemi ve 2007 Office Sistemi için Uyumluluk Paketi'nde uzaktan kod yürütülmesine izin verebilecek bir güvenlik açığı vardır. Bu güncelleştirme ile bu güvenlik açığı giderilmektedir.  Ayrıntılar... 

2007 Microsoft Office Sistemi Güvenlik Güncelleştirmesi (KB982331)
2007 Microsoft Office sistemi ve Microsoft Office Uyumluluk Paketi'nde, kötü amaçla değiştirilmiş bir dosya açılırken rasgele kod çalıştırmaya olanak verebilecek bir güvenlik açığı bulunmaktadır. Bu güncelleştirme ile bu güvenlik açığı giderilmektedir.  Ayrıntılar... 

2007 Microsoft Office Sistemi Güncelleştirmesi (KB981715)
Microsoft, 2007 Microsoft Office Sistemi için bir güncelleştirme yayımladı. Bu güncelleştirme, 2007 Microsoft Office Sistemi'ne yönelik en son düzeltmeleri sağlar. Buna ek olarak, bu güncelleştirme kararlılık ve performans geliştirmelerini de içerir.  Ayrıntılar... 

Sevgili NOUS linkler ölmüş..

Programı Yeni güncellemelerle tekrar hazırladım. Bir iki güne upload eder yayınlarım.!

Bu versiyonlarda kullanmış olduğun seriallerde sorun yok Microsoft dogrulamayı geciyor.Zaten Lite sürümün Katlımsızı nı kullanıyorum devamlı.Umarım yine sorunsuz doğrulamayı gecen bir versiyon olur.

Tekrra ellerine saglık

Office 2003 Full Version güncellenmiþtir.!

LÝte sürüm ise bir iki güne eklenecektir...

çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ederim..

o kadar forum gezdim ama office 2003 ve uyumluluk paketinin bir arada olduğu exe sayısı çok az. onlarda gücellenmiyor. bildiğim kadarıyla birde x-force yapıyordu bu işi. sizden bir ricada bulunmak istiyorum . bu paketi nasıl oluştırduğunuzu kendi anlatımınızla anlatabilirseniz ilerleyen zamanda daha çok alternatif bulabilriz. forumlarda anlatılanlar 2002 yılının updatelerini bile gösterecek kadar yeni (!)... hem çok eskiler hemde uyum paketinden tek kelime bile içermiyorlar.. lütfen bu ricamı geri çevirmeyiniz.

çalışmalarınızda başarılar dilerim.

bu arada paketi her iki sunucudanda indirdim. md5 değeri tutuyor . ancak kurulumda hata veriyor. exeyi ayıklayıp msi dosyasını çalıştırdığımda 4-5 farklı dosyanın yerinde olmadığını belirtip kurulumu kesiyor. makinemde sorun olabileğini düşünüp sanal xp kurdum bomboş xp de de aynı hatayı veriyor. kısacası. derleme bu sefer bozuk olmuş. kolay gelsin.

Edited by forumtester

XForce'nin officesindeki paketlerde birde sadece

Word

Excel

PowerPoint

Access

vardı acaba sizinde böyle bir paket yapmanız mümkünmüdür?

Niye diye soracak olursanız ev kullanıcılarının %90-95i outlook kullanmaz buna bende dahil , Windows Live Mail kullanmak daha avantajlı bana göre.

Ben full olanı indirdim...

Bu office'yi kurulu sisteme uygulayabiliyormuyuz...

7z uzantılı dosyanın içinde exe uzantılı dosyayı çalıştırdım.. kurulmadı

7z uzantılı dosyayı klasöre çıkarttım içinde exe uzantılı dosyayı çalıştırdım yine kurulmadı....

İlla bu ofisin cd'ye mi eklenmesi gerekiyor

rapid kotayı doldurmuş haberin olsun

T13 de kurulum yapabiliyormu bazı office 2003 addonlar T13 de kurulmuyor hata veriyor

Edited by turk_eros

Ben full olanı indirdim...

Bu office'yi kurulu sisteme uygulayabiliyormuyuz...

7z uzantılı dosyanın içinde exe uzantılı dosyayı çalıştırdım.. kurulmadı

7z uzantılı dosyayı klasöre çıkarttım içinde exe uzantılı dosyayı çalıştırdım yine kurulmadı....

İlla bu ofisin cd'ye mi eklenmesi gerekiyor

XP kullanıyorsan katılımsız olarak yükleniyor hehrangi bir sorun yok.! Win7 veya Vista kullannıyorsan

birşey diyemiyorum ikisnde test etmedim..

rapid kotayı doldurmuş haberin olsun

T13 de kurulum yapabiliyormu bazı office 2003 addonlar T13 de kurulmuyor hata veriyor

Zaten Svcpack addon olarak verdim yani T13'te kurulması için :)